PicsArt Foto ve Kolaj Yapıcı

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 141.7 MB
  • Version 9.29.1
  • Dil Türkçe
  • Firma PicsArt
Fotoğraflarınızı eskisinden daha güzel ve kaliteli hale getirmek için PicsArt uygulamasına başvurabilirsiniz.

45 milyon kişi  tarafından mobil cihazlara indirilerek kullanılmaya başlanan PicsArt Foto ve Kolaj Yapıcı mobil uygulaması sayesinde sevdiklerine, kendilerine harikalar yaratıyorlar. PicsArt, müthiş resimler oluşturmanıza, yeni teknikler denemenize ve düzenlemeye açık resimleri müthiş kolajlara ve memes'lere dönüştürerek arkadaşlarınızla eğlenmenize yardımcı olur.

Kesmek, kırpmak, esnetmek, klonlamak, metin eklemek ve eğrileri ayarlamak için araçlar içerir. Ayrıca sanatsal fotoğraf filtreleri (HDR dahil), çerçeveler, arka planlar, kenarlıklar ve belirtme çizgileri içeren bir kütüphaneye sahiptir. Bunları kendi fotoğraflarınıza dilediğinizce uygulayabilirsiniz. Her şey PicsArt Foto  uygulamasını IOS  cihazınıza yükleyerek başlıyor. 

İnce ayarlamalar yapmak ve resminizin sadece bir kısmına uygulamak için, tüm araçların fırça modu vardır. PicsArt, resimlerinize metin eklemek ve müthiş metin kaplamaları oluşturmak için yüzlerce yazı tipi sunar. PicsArt topluluğu şimdiden milyonlarca ücretsiz özel çıkartma ve küçük resim oluşturdu. Her gün daha fazla oluşturuyorlar, ve hepside mesaj ve remikslerde kullanmanız için hazır hem de ücretsiz.

PicsArt Foto ve Kolaj Yapıcı indir